AUTOTERM AIR 2D 24V AUTONOMINIS oro šildytuvas

Nauja prekė

Šildytuvo kaina be valdiklio.

500,00 €su PVM

planar.svgAUTOTERM Air D2 yra kompaktiškiausias iš dyzelinis oro šildytuvas iš Air serijos.

vent.svgŠildytuvas naudoja gryną orą iš lauko arba iš gerai vėdinamos patalpos, tada greitai jį sušildo, taip užtikrindamas komfortą ir šilumą žemoje temperatūroje.

volume.svgMaksimali šildytuvo galia yra 2 kW, jis gali pagaminti iki 86 m3 karšto oro srauto per valandą ir palaikyti norimą temperatūrą.

dc.svgDėl savo kompaktiškos konstrukcijos „AUTOTERM Air 2D“ gali būti lengvai montuojamas arba modifikuojamas beveik bet kurioje sausumos transporto priemonėje, jūrų transporto priemonėje ir tiekiamas su visu montavimo rinkiniu, nesvarbu, ar pasirinksite 12 V, ar 24 V nuolatinės srovės versiją.

fuel.svgJau už prieinamą kainą „AUTOTERM Air 2D“ ir toliau išlaiko mažą kainą dėl puikios degalų ekonomijos (net ir esant maksimaliai galiai), sunaudojanti tik 0,24 litro dyzelinio kuro per valandą.

noise.svgVisi „AUTOTERM Air“ serijos šildytuvai turi bešepetėlius indukcinius variklius, kurie užtikrina žemą triukšmo lygį ir ilgą prietaiso tarnavimo laiką bei galimybę veikti ekstremaliomis sąlygomis ir iki -45 ° C/-49 ° F.

remote.svgAUTOTERM oro šildytuvus galima valdyti įvairiais valdymo pultais arba nuotoliniu būdu per „iOS“ arba „Android“ išmanųjį telefoną (nuotolinio valdymo modemas parduodamas atskirai).

heat.svg Tai puikus produktas tiems, kuriems reikia papildomai šildyti mažas sunkvežimių kabinas, komercinių transporto priemonių kabinas ir krovinių skyrius, mažus kemperius, bekelės transporto priemones ar valtis, kurių ilgis ne didesnis kaip 10 m.

Techninės charakteristikos

Aukštas            Žemas


Įtampa

 

12V arba 24V   

 

 

 Šildymo terpė

Oras


Šildymo galia

 

2,0 kW 0,8 kW


Šildomo oro tūris

 

86 m3/val. 34 m3/val


Energijos sąnaudos

 

29W  10W


Maks. darbinis aukštis (MASL)

 

 

1600 m (standartinis valdymo blokas) / 2500 m (didelio aukščio valdymo blokas)


Kuras

 

Dyzelinas

 

 

Degalų sąnaudos

0,24 l/val. 0,10 l/val


Valdymo režimas

 

Rankinis, standartinis nuotolinio valdymo pultas, modemas


Suderinami valdymo skydai

 

PU-5, PU-10, PU-22, PU-27, komforto valdymas


Šildytuvo svoris

 

2.9 kg


Rinkinio svoris

 

6.4kg


Šildytuvo matmenys

 

310x119x145 mm


Pakuotės matmenys

 

40x36x17 cm

Susijusios prekės