AUTOTERM Air 4D 24V AUTONOMINIS oro šildytuvas

Nauja prekė

Produkto informacija:
Šildymo galia: 4 kW

Kuras: dyzelinas

Įtampa: 12V / 24V

Naudojimas: mikroautobusai, kemperiai, sunkvežimiai, bekelės, valtys/jachtos

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

520,00 €su PVM

planar.svg„AUTOTERM Air 4D“ yra vienas populiariausių dyzelinių variklių „Air“ serijos oro šildytuvų.

vent.svgŠildytuvas siurbia gryną orą iš lauko arba iš gerai vėdinamos patalpos, tada greitai jį sušildo, taip užtikrindamas komfortą ir šilumą žemoje temperatūroje.

volume.svgMaksimali šildytuvo galia yra 4 kW, jis gali pagaminti iki 168 m3 karšto oro srauto per valandą ir palaikyti norimą temperatūrą.

dc.svg„AUTOTERM Air 4D“ yra labai universalus montuojant ir gali būti lengvai montuojamas beveik bet kurioje sausumos transporto priemonėje, jūrų transporto priemonėje ir tiekiamas su visu montavimo rinkiniu, nesvarbu, ar pasirinksite 12 V, ar 24 V nuolatinės srovės versiją.

fuel.svg„AUTOTERM Air 4D“, kurio ekonomiškos degalų sąnaudos yra 0,51 l/h, esant maksimaliai galiai, yra labai vertinamas produktas už žemą ir priimtiną kainą

noise.svgVisuose „AUTOTERM Air“ serijos šildytuvuose yra bešepetėliai indukciniai varikliai, kurie užtikrina žemą triukšmo lygį ir ilgą prietaiso tarnavimo laiką bei galimybę veikti ekstremaliomis sąlygomis ir iki -45 ° C/-49 ° F

remote.svgAUTOTERM oro šildytuvus galima valdyti įvairiais valdymo pultais arba nuotoliniu būdu per „iOS“ arba „Android“ išmanųjį telefoną (nuotolinio valdymo modemas parduodamas atskirai).

heat.svgTai puikus produktas tiems, kuriems reikia papildomai šildyti dideles sunkvežimių kabinas, komercinių transporto priemonių kabinas ir krovinių skyrius, kemperius, kemperius ar valtis/jachtas iki 48 pėdų/15 m.

Susijusios prekės