Ar pasiruošei žiemai ? Automobilio šildymo sprendimai šaltai žiemai.

Ar pasiruošei žiemai ? Automobilio šildymo sprendimai šaltai žiemai.

Šaltu ar drėgnu oru įlipti į šiltą ir jaukų automobilį yra tikras malonumas. Pamirškite ledo gramdymą nuo stiklų šaltą žiemos rytą ir mėgaukitės dienos pradžia be rūpesčių. Galime pasiūlyti nuo ekonominio iki modernaus šildymo sprendimo Jūsų automobiliui.

Webasto yra visiems puikiai žinomas autonominių šildytuvų gamintojas. Galima sakyti, jog Webasto šildytuvai skirstomi į dvi kategorijas, tai "šlapio" tipo sistemą ir "sauso" tipo sistemą.  Šlapio tipo sistemos šildo aušinimo skystį, tad ši sistema suteikia galimybę net ir spiginant arktiniam speigui pradėti kelionę sėdant į vasariškai jaukų automobilio saloną bei spausti jau sušilusio variklio akceleratorių.  Ko gero vienintelis šios sistemos trūkumas,  jog šiluma į saloną patenka po ilgesnio laiko. Žiemą rekomenduojama šildytuvą užprogramuoti taip, kad šis įsijungtu 20-30 minučių prieš pradedant kelionę. Vadinamoji sauso autonominio šildymo sistema vadinama taip , nes šildytuvas nešildo automobilio variklio, o šilta orą pučia tiesiogiai į saloną. Tokio tipo sistema sunaudoja mažiau energijos, tad dažniausiai naudojama kaip reikia ilgesnį laiko tarpą šildyti automobilio saloną , pavyzdžiui, miegant automobilyje.

"Pandora" yra komforto, transporto monitoringo ir apsaugos sistemos sprendimų paketas.  Lanksti ir paprasta variklio automatinio užvedimo sistema jums leis užvesti automobilį išmaniojo telefono programėlės pagalba arba atskiru nuotoliniu valdymo pultu. Šis automobilio šildymo sprendimas jums tarnaus netik šaltu žiemos metu, bet ir karštą vasaros dieną ! Užvedus automobilį vasaros metu kondicionavimo sistema atvėsins saloną iki jums pageidaujamos temperatūros. 

"Calix" ilgametė automobilių šildymo ir akumuliatorių įkrovimo patirtis leidžia gaminti jūsų norus ir lūkesčius atitinkančius automobilio salono šildytuvus, akumuliatoriaus įkroviklius, variklio šildytuvus ir bei įvairius tam skirtus kabelius. Naudojant Calix produktus, jūsų automobilio variklis ir akumuliatorius tarnaus ilgiau, o jūs galėsite džiaugtis šiltu ir sausu salonu, neužšalusiais langais. Calix šildytuvai veikia nuo 220v įtampos, tad šis šildymo sprendimas puikus pasirinkimas gyvenamųjų namų savininkams.

Šildymo sprendimą savo automobiliui galite išsirinkti čia: https://kajetonas.lt/orientyras#